VŠECHNY ČLÁNKY

Krátký report #1

U7 – První oblastní turnaj

První turnaj = první místo? Pro naši přípravku to alespoň tuto sezónu platí! V konkurenci Eagles, Sabatu, Tempa a Berouna nenašlo přemožitele a dokráčelo si pro první místo!

U11 - double s týmem Sokol Hluboká 2:10, 9:7

1:1 na zápasy. V prvním zápase se Báře Jedelské v pozici nadhazovačky podařily tři strike-outy, dobře rozjetý zápas, ale zastavily první body Hluboké, po kterých tým ztratil koncentraci. Ve druhém zápase soupeř jen dotahoval náskok Miners, kdy se při čtyřbodovém vedení, po úspěšným odpalech do zadního pole, o další 3 doběhy postarala svým homerunem Bára Jedelská. Díky dobré souhře celého týmu naše U11 zaslouženě zvítězily.

U13 – Tempo Praha x Miners 10:8

Dobře odházeli Kolajta s Vostatkem. Na pálce se dařilo. Bohužel chyby v obraně stály mladší kadety zápas, který byl do posledního outu vyrovnaný. Na týmu již byla vidět větší týmovost.

U15 – Plzeň x Miners 0:10; 5:6

Výjezd do Spáleného Poříčí se vydařil, když se kladenským podařilo prolomit sérii porážek. První zápas byl celkem jednoznačně v režii Miners, o čemž hovoří sám výsledek. Ve druhém zápase se ujal soupeř vedení, to kadeti dokázali srovnat, a nakonec dovézt i vítězný bod a mohli se radovat z druhé výhry dne.

Muži – Céčko Praha x Miners 0:9

Pro další výhru si jeli kladenští do Prahy. Od začátku se dobře pálilo, pole i přes pár chyb zahrálo slušně. Zápas nebyl ovšem dohrán v důsledku vyloučení pražských hráčů, kteří se nepohodli s rozhodčím. Céčko nemělo dostatek střídajících, a tak byl zápas skrečován ve prospěch Miners. Po týdnu vyrazili na Kotlářku, kde nedohráli ani první směnu kvůli nehratelnosti hřiště po smršti deště.

Kadetky – Sabat Praha x Miners 10:9

S prvním zápasem sezóny jsme i přes porážku spokojeny. Od začátku se táhlo za jeden provaz a skoro celý zápas jsme i vedly. Koncentrace šla ale bohužel časem dolů a Sabat začal dohánět, načež skóre vyrovnal, a nakonec i otočil ve svůj prospěch. Do dalších zápasů jsme se ponaučily a víme, na čem především máme pracovat.

Míša Čurillová