Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Stříbrný Superpohár
21.05.2015

...jak si Miners vedli...

O víkendu jsme se zúčastnili Stříbrného Superpoháru v Jablonci nad Nisou. Byl to pro hráče velmi náročný víkend, jelikož jsme odehráli celkem sedm zápasů. A to je pro hráče v tomto věku pořádná porce! V sobotu jsme odehráli 3 zápasy a v neděli 4.

Bylo znát, že coachball je pro děti nová věc, na kterou si museli zvyknout i když jsme ji trénovali, na turnaji to bylo jiné. Než jsme se stihli rozkoukat, už bylo po prvním zápase, v kterém jsme prohráli proti Breavers Chomutov.
Ve druhém zápase už jsme věděli, jak co dělat, a tak jsme statečně bojovali, ale bohužel nastalo pár mentálních chyb v poli a díky tomu nám Eagles dal body.
Po dvou prohraných zápasech bylo na dětech vidět jak žízní po vítěství a to se jim také povedlo ve třetím zápase. Kdy si hravě poradili s Patrioty z Liberce výsledkem 12:0.
 
V neděli ráno se dohrával ještě jeden zápas ze základní části, byl pro nás rozhodující, jestli se dostaneme do finálové šestky a nebo si zahrajeme o 7. místo. Děti měly pořádnou motivaci vyhrát a podařilo se jim to, smetli SaBaT 5:14 a tím se dostali do finálové šestky!
V prvním finálovém zápase bojovali velmi statečně, ale Joudrs byli lepší, porazili nás 12:6.
V dalších 2 zápasech byla na dětech znát už únava a v poli zmatkovali a dělali zbytečné chyby, na které soupeři dobíhali domů. S Tempem a Kotlářkou jsme také prohráli nicméně na turnaji jsme se tedy umístili na krásném 6.místě!
 
Dovednostní soutěže MASTERS:
V sobotu po zápasech byly na programu soutěže masters. V těch jsme se celkově jako tým umístili na s 7. místě. Nutno ale podotknout, že jsme tam měli pár výborných výsledků! Například v hodu jsme se umístili dvakrát v první desítíce na 3. místě (Ernest Znamenáček) a 7. místě (Tomáš Hollmann), v běhu po metách na 4. místě (Mikuláš Borek) a v odpalu dokonce na 2. místě (Vojta Brouček) jen o necelý metr za prvním. Když srovnáme výsledky v odpalu z celé republiky, tak i tam jsme se umístili na 2.místě.
 
 
 
 
 
Závěrem bych chtěla moc poděkovat Martinovi Kučerovi, že se ujmul role třetího coache, velice nám pomohl. A hlavně rodičům, kteří tam celý víkend poctivě fandili. Za fotky děkujeme panu Broučkovi.
Příští rok se určitě probojujeme i na Zlatý Supercup!
 
 
Zuzka Dubská