Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Soustředění Hluboká
10.08.2015

I., II. a III.den

Sobota – 8.8.2015 – slunečno, 35°C

1.den soustředění proběhl bez problémů. Hráči se sešli v Praze, kde nastoupili do autobusu Student Agency, který je odvezl do Českých Budějovic. Tam na ně už čekal objednaný autobus, se kterým se přepravili až do Hluboké.

Někteří hráči přijeli na soustředění rovnou z dovolené, od babičky nebo z chaty.
Před večeří proběhl lehký hodinový trénink, aby se všichni trochu protáhli.
Po večeři následovalo osobní volno, ve kterém si každý našel svou zábavu a že je tady na Hluboké velké vyžití.

Neděle – 9.8.2015 - slunečno 38°C

Po náročné noci, kdy každého zužovalo vedro, neboť všechny pokoje, kde spíme, jsou podkrovní, byl budíček už v 7:30! Rozcvičku měl na starosti tento den Petr Baroch. Po rozcvičce se všichni přesunuli na snídani a hned na 9:00 na hřiště. Celé dopoledne se trénovalo, kdy ještě nebyl takový pařák.  K obědu jsme do sebe naházeli kuřecí na kari s rýží a odebrali se koupat na místní koupaliště. Bylo to bezva osvěžení. Před večeří opět proběhl hodinový trénink, ve kterém se mimo baseballových dovedností i posilovalo a kompenzovalo.

Během dne jsme dokázali domluvit s místní obsluhou, která se o  nás stará, abychom do podkrovních pokojů dostali klimatizace a ventilátory.

Pondělí – 10.8.2015 - slunečno, 34°C

Noc už byla o poznání lepší, větráky a klimošky  odvádějí svou práci skvěle! Hráče ráno rozcvičil Martin Draxler běháním naboso v písku. Snídaně a šup na trénink. Hned po rozcvičení jsme udělali povinné cvičení v našich klubových barvách – sv.zelené a černé. Během tréninku začal povávat lehký vítr, což bylo moc příjemné v takových extrémních teplotách. Po obědě si vzal do parády zadáky Martin Mužík – místní odchovanec, který hostuje v extraligové Kotlářce. Vypomáhala mu Matěj Vlach, kterého jsme mohli vidět na květnové kvalifikaci u nás na Kladně. Petr se věnoval nadhazovačům a ostatní hráči s trenéry hráli odlehčenou variantu baseballu.

Ani v pondělí jsme neodolali a šli jsme smočit naše těla. Bylo ale pár hráčů, kteří na bazén nechtěli a tak vyrazili s Petrem a Martinem na hřiště. Z koupaliště a hřiště jsme dorazili a sešli se akorát na večeři a po véče byl vyhlášen individuální trénink, jinak bylo opět osobní volno, které trávil každý po svém.