Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Soustředění Hluboká
16.08.2015

IV. a V. den...

Úterý – slunečno, 35°C
V úterý jsme se probudili do dalšího tropického dne. Rozcvička proběhla v podání Tomáše. Po dobré snídani jsme opět vyběhli na hřiště, kde jsme pilovali běh po metách, chytání míčů po zemi, chytání luftů a hlavně pálku na místní nadhazovací stroj – Iron Mike.

Po obědě za vydatného svitu sluníčka zadáci vyrazili na další trénink s Martinem Mužíkem. Petr se postaral o nadhazovače. Zbytek hráčů se rozdělil na starší a mladší, kdy starší trénovali pálku v kleci a mladší si dali soutěže. Po skončení této odpolední tréninkové jednotky bylo delší volno, aby hráči týmu U11 nabrali síly na odpolední 2 zápasy proti místnímu týmu Hluboké.

 V zápasech mohli hráči zúročit, co doposud na soustředění natrénovali. První zápas prohráli, ale v druhém se do Hluboké pustili hned od začátku a všechno soupeřům vrátili a vyhráli.

Ihned po zápase jsme se odebrali na večeři, po které následoval Adventure golf. Byla už tma a tak jsme ho hráli pod světly a prodloužila se nám tak i večerka.

Středa – slunečno, 34°C
Poslední den soustředění běžel jako po másle. Všichni už věděli, co je čeká. Zuzka provedla ranní rozcvičku. Poté následovala snídaně, poslední dopolední tréninková jednotka a balení. S trenéry jsme odměnili hráče pamětním listem, že se kempu zúčastnili. Vojta Brouček, Filip Kučera a Markétka Lipertová byli odměněni za velikou snahu.

Po obědě přijel autobus a děti vyrazily směrem k Českým Budějovicím a Praze.

Celkově hodnotíme soustředění velice kladně, dostali jsme i pochvalu od místních za dobré  a slušné chování.