Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Soustředění muži a ženy
17.08.2015

Muži a ženy se soustředili na Hluboké

Hned po soustředění naší mládeže si užívali teplých letních večerů na Hluboké týmy mužů a žen. V plánu bylo rozehrání na podzimní část sezóny a hlavně vytvoření týmového ducha, protože někteří muži se znají krátkou dobu. 

Ve čtvrtek večer sehráli muži přátelské utkání proti druholigové Hluboké. Výsledek zápasu se zastavil na 9:6 pro hlubockého Sokola. Nicméně zápas to byl velmi napínavý a o krásné zákroky, jak v poli i na pálce, nebylo nouze.  
Stmelování týmů probíhalo další den v adrenalinovém koutku Pardál, kde jsme vytvořili tři skupiny a probíhali jsme dřevěný outdoorový okruh (předesíláme, že se nikomu na okruhu nic nestalo i když některé pády byli komické i strašidelné).

Jako správné soustředění se každý večer sedělo do ranních hodin a probírala se strategie zápasů, tréninků i volných aktivit, co se za den udály.

Jediná věc, která byla z celého soustředění smutná, bylo zranění Matyáše Cimbulky, který nechytl v zadním poli odpálený míč a museli jsme ho dovézt ihned na pohotovost. Konečné vyjádření doktorů bylo otřes mozku a zlomený oční oblouk. Držíme Matyášovi pěsti, aby se co nejdříve uzdravil a přidal se do řad Minersáků.

Ženy si soustředění užily plnými doušky. Každé dopoledne měly na programu trénink a odpoledne si holky zařídily dle svých představ. Večer se vždy připojily na pivo k chlapům. Nesmíme opomenout Pardálův okruh, kde holky byly rychlejší než tým mužů o celou 1 minutu!
V pátek, sobotu i neděli si všichni dohromady vždy zahráli hodinový slowpitch, kde byl srandy kopec.
Jako poslední stmelování byl sobotní Adventure golf pod světly, který byl zlatou tečkou soustředění. Pevně věříme, že příští rok bude ještě více zájemců o soustředění, i když i tento rok to nebylo vůbec špatné. Kdo letos v Hluboké nebyl, může jen litovat!