Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Dvojzápas U11
13.09.2015

6.9.2015 se odehrál po prázdninách dvojzápas u kategorie U11 (žáci). Soupeřem nám byla Kotlářka Praha, která jako vždy přijela se silným týmem. 

V prvním zápase se představil na nadhazovacím kopci Adam Petráček, který ze začátku hledal kontrolu, ale pak následovaly inningy plné striků.

V tomto zápase jsme předváděli krásné zákroky v poli i na pálce. Vojta Brouček odpálil běžecký home run, Adam Petráček třímetový odpal, ale i přes tyto krásné odpaly jsme podlehli soupeři 12:7.

Po prvním zápase, který končil ve 12:30hod jsme si dali svačinu a play ball dalšího zápasu zaznělo od rozhodčího ve 12:50hod. Ve druhém zápase jsme začínali jako hosté a hned v prvním iningu jsme si připsali dva body. Náš nadhazovač Vojta Brouček házel v prvním iningu rychlé, ale bohužel nekontrolované míče a soupeř se začínal prosazovat na pálce.

Jdeme do druhého inningu a připisujeme si další dva body po pěkných kontaktech. Dobrou práci dělá celý náš line-up, který nechodí do míčů, které jsou hozeny mimo strike zónu.

 

U Vojty Broučka přichází limitace nadhozů a střídáme Vojtu za Karla Lhotáka, který hází 80% striků. V poli se nám nedaří zahrát jednoduché outy a soupeř si připisuje pět bodů. Konečný stav zápasu je 17:8 a zápas tak končí vítězstvím soupeře.

Další zápas nás čeká: 14.9. na hřišti Sabatu - Pohár Prahy žáků