Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Turnaj Interliga U11
14.10.2015

O víkendu 3.-.4.10. jsme se vydali na náš poslední turnaj této sezóny.

Jeli jsme do Prahy na Tempo, kde se pořádala Interliga. Díky tomuto turnaji jsme měli možnost zahrát si i s jinými týmy kromě těch z Prahy.

První zápas jsme hráli proti Eagles Praha. Jelikož měli málo hráčů vypůjčili jsme jim Petra Lorence, který za ně hrál na první metě. Zápas začal velmi dobře po první směně jsme vedli o jeden bod. Bohužel v další směně jsme neskórovali a Eagles nás tak doběhla. Po čtvrté směně bylo skóre 8:12 pro Eagles. Na hráčích bylo vidět jak žízní po vítězství a povedlo se jim zápas vyrovnat. Eagles byl ale domácí tým a měl tedy dohrávku. Po velkém boji se jim podařilo doběhnout domů a tím ukončit zápas 12:13 pro Eagles. Na kopci byl tento zápas Karel Lhoták.

Druhý zápas jsme hráli proti Hluboké nad Vltavou. V tomto zápase se nám prohodili nadhazovač s kečrem, na kopec nastoupil Adam Petráček. Hráči si ještě ze soustředění, kdy proti Hluboké hráli, pamatovali, že je to tým silný na pálce a tak se na to psychicky připravili. Také ještě byli plně nabiti z předchozího zápasu. Stav po první směně byl tedy vyrovnaný 3:3. V dalších směnách nám ale soupeř nedovolil již moc skórovat a zápas skončil 10:5 pro Hlubokou.

V neděli nás čekal boj o 5.-7. místo.

V prvním zápase jsme hráli proti Sharks Spálené Poříčí. V prvních dvou směnách jsme se snažili udržet tempo se soupeřem, ale bohužel v dalších směnách se bodový náskok zvětšoval. Zápas skončil 6:21 pro Sharks.

Poslední zápas jsme odehráli proti Pirátům z Chomutova. V tomto zápase bylo již znát jak na hráče padla únava, ale stále se snažili vyhrát. Bohužel se nám nepovedlo domů dovézt ani jeden bod, vždy jsme skončili na třetí metě. Zvítězili tedy Piráti.

 

Velká pochvala patří všem nadhazovačům a kečrům. Zejména těm kteří házeli v neděli (Jan Lorenc a Filip Kučera). Jelikož se v této sezóně objevili na kopci úplně poprvé a vůbec se nebáli soupeře a házeli moc krásně.