Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Miners ukončili sezónu
18.10.2015

2015

Miners Kladno ukončili sezónu,

středočeský oddíl ukončil úspěšnou sezónu v sobotu 17.10. na svém hřišti. Na programu bylo ocenění nejlepších hráčů podle kategorií a zápasy rodičů s týmy. Miners připravili svůj areál na květnové finále Little league a celý rok ho ještě vylepšovali. Na další rok je připravený zásadní krok a to příprava investičního záměru spočívajícím v rozšíření areálu až na tři hřiště.

Na ukončení sezóny dorazila místopředsedkyně PS PČR Ing. Jaroslava Jermanová, která velmi ocenila přístup oddílu k mládeži. Statutární náměstkyně města Kladna Ing. Libuše Śvábová přislíbila pomoc při rozšíření současného areálu, který by Miners určitě potřebovali. Petr Ditrich, předseda ČBA potvrdil, že oddíl má pevné místo na baseballové mapě ČR, navíc zmínil kompletní strukturu mládeže až do 15 let.

Z rozhovorech po vyhlášení se dalo zachytit pár důležitých informací i zajímavostí. Zmíním alespoň úspěšný nábor do týmu mužů. V nové lokalitě jich přišlo 30 a vydrželo 25. Skvělá čísla! Klub dokončuje přejmenování z Laso Kladno na Miners. Pro Petra Barocha to byl rychlý přesun mezi reprezentací v USA a Kladnem, teplotní, časový i výkonnostní. Byla radost se dívat na 150lidí, kteří si v den zakončení sezóny užívali i za tak podzimního počasí.

Organizaci vyhlášení řídil tajemník oddílu Martin Draxler a Martina Barochová. Pochvala ale patří všem rodičům , hráčů a trenérům Miners, kteří s akcí pomáhali.

ODKAZ: FOTOGALERIE MINERS KLADNO

Vyhlášení nejlepších hráčů v daných kategoriích:

Ženy:

NEJLEPŠÍ PÁLKAŘ: Andrea Petrák
NEJLEPŠÍ POLAŘ: Lucie Števůrková
CENA TRENÉRA: Magda Krupičková

Muži:
NEJLEPŠÍ PÁLKAŘ: Pavel Černík
NEJLEPŠÍ POLAŘ: Matyáš Cimbulka
CENA TRENÉRA: Zdeněk Petráček

Kadeti:
NEJLEPŠÍ PÁLKAŘ: Basilio Hernández
NEJLEPŠÍ POLAŘ: Adam Zajíček
CENA TRENÉRA: Jakub Jansa

ml.Kadeti
NEJLEPŠÍ PÁLKAŘ: Jan Sobotka
NEJLEPŠÍ POLAŘ: Šimon Jirásek
CENA TRENÉRA: Zuzana Petráčková

Žáci:
NEJLEPŠÍ PÁLKAŘ: Karel Lhoták
NEJLEPŠÍ POLAŘ: Vojtěch Brouček
CENA TRENÉRA: Adam Petráček