Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Turnaj v Liberci
01.12.2015

Křišťálový míč ...

Z posledního článku na týmových stránkách víte, že v sobotu 28.11. se naši mladší kadeti zúčastnili turnaje v Liberci nazvaném Křišťálový míč.

Zde najdete několik postřehů z tohoto turnaje. V první řadě jsme na tento turnaj odjeli v novém hráčském složení, neboť po sezóně se někteří hráči přesunuli do vyšší kategorie a nekteří naopak přibyli z nižší kategorie + máme i několik nováčků, kteří začali s baseballem teprve v září.

Pro nás trenéry to bylo o tom poskládat nový tým, začít hrát, zvyknout si na jiný způsob hry. Hra je mnohem rychlejší než v mladších kategoriích a soupeři dokáží potrestat každou naši chybu. Příjemným překvapením byla hra v poli, kde se dokážeme orientovat, máme již určité návyky a neděláme moc chyb. O to horší byla předvedená hra na pálce, kde byli hráči, kteří i po deseti startech na pálce nedokázali odpálit ani jednou míč a to se týkalo i starších hráčů, kteří hrají již nějaký ten rok. Naopak příjemně překvapili nováčci a to hlavně Michal Drechsler, který co start na pálce to odpal. Dalším příjemným překvapením byl Jakub Posselt, který taktéž pálil velice dobře a  svůj standart odvedl Mikuláš Draxler.

Úmyslně nepíši výsledky, protože ty v tomto případě opravdu nebyly důležité. Důležité bylo, aby si sami hráči uvědomili, kde mají přidat a že čím více se budou snažit na tréninkách, tak budou v zápasech lepší. 

A pro ty nejzvědavější ………kladenští Miners skončili těsně pod stupni vítězů tedy na čtvrtém místě.