Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
PARTNEŘI
18.08.2014

MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY. DÍKY MINISTERSTVU ZÍSKÁVÁME FINANČNÍ PROSTŘEDKY PRO NAŠE SPORTOVNÍ AKTIVITY.

 

MĚSTO KLADNO NÁS PODPORUJE FINANČNÍMI PROSTŘEDKY NA PRONÁJMY HŘIŠŤ, HAL A POSILOVEN. 

 

STŘEDOČESKÝ KRAJ PODPORUJE NÁŠ KLUB FINANČNÍMI PROSTŘEDKY NA PROVOZ SPORTOVNÍHO CENTRA MLÁDEŽE I NA ZAJIŠTĚNÍ VĚTŠÍCH AKCÍ JAKO JSOU NAPŘÍKLAD NÁBORY NOVÝCH ČLENŮ ČI POŘÁDÁNÍTURNAJŮ S KRAJSKÝM, ALE I REPUBLIKOVÝM DOSAHEM.

 

PIVOVAR STAROKLADNO JE NAŠÍM PARTNEREM PŘI POŘÁDÁNÍ SPORTOVNÍCH A SPOLEČENSKÝCH AKCÍ.

Tento rodinný pivovar je proslulý svými pivními speciály, které jsou stále více vyhledávané milovníky piva ze všech krajů. V příjemné a moderně zařízené pivovarské hospůdce naleznete minimálně 7 druhů z 14 nabízených piv. Od klasických výčepních, přes ležáky, až po čtrnácti, osmnácti či čtyryadvaceti stupňové piva. Vlajkovým pivem pivovaru Starokladno je Černý Havíř 12,8° pyšnící se mimo jiné titulem Zlatá pivní pečeť či pivo České republiky. Pivovar ve své široké nabídce neopomíjí ani ovocná speciální piva, čokoládové pivo, piva vídeňského či anglického typu a v neposlední řadě pivní speciály vařené k významným událostem.