Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Kontakty
02.09.2014

Fakturační údaje

MINERS KLADNO, z.s.
Sportovců 817
272 04 Kladno
IČO: 169 77 017 
Bankovní spojení
2500879639/2010

Sídlo klubu

 

Hřiště 7. a 8. ZŠ Kladno

Vodárenská 2116, 272 01 Kladno

Na tomto hřišti hrají kategorie U5, U7, U9, Kadetky a Ženy

 

Hřiště Rozdělov

Štechova 3182, 272 01 Kladno

Na tomto hřišti hraje kategorie U11, U13, U15 a Muži

 

Vedení klubu

Jméno a příjmeníFunkceEmailMobil
Petr Baroch prezident klubu baroch@minerskladno.cz +420 736 682 453
David Jaklin tajemník klubu jaklin@minerskladno.cz +420 777 627 191

Kateřina Draxlerová

Martina Barochová

Pavel Černík

sportovní ředitelka

technická vedoucí

equipment manager

draxlerova@minerskladno.cz

barochova@minerskladno.cz

cernik@minerskladno.cz

+420 604 657 059

+420 739 026 342

+420 737 279 777

Radek Zima

Hana Kubátová

hospodář klubu

účetní

zimar@seznam.cz

hana.kubatova@ahave.cz

+420 773 114 496

 

Radka Jakubová

Aleš Nepomucký

Alena Kadeřábková   

člen kontrolní komise

člen kontrolní komise

člen kontrolní komise 

jakubova@minerskladno.cz

nepomucky@minerskladno.cz

kaderabkova@minerskladno.cz

+420 731 544 047

+420 724 288 471

+420 731 271 472

 

Trenéři klubu  

 

U5 - Mini přípravka 

Martina Barochová head coach barochova@minerskladno.cz +420 739 026 342

U7 - Přípravka 

Kateřina Draxlerová head coach draxlerova@minerskladno.cz +420 604 657 059
Radka Jakubová asistent jakubova@minerskladno.cz +420 737 272 813
Martin Posselt asistent posselt@minerskladno.cz +420 732 603 750
U9 - Ml. Žáci
Petr Vinš head coach vins@minerskladno.cz +420 604 103 343
Jan Herget asistent herget@minerskladno.cz +420 603 439 479
Pavel Štilip asistent stilip@minerskladno.cz +420 604 422 744
U11 - Žáci
Tomáš Kraus head coach kraus@minerskladno.cz +420 777 690 031
Martin Kučera asistent kucera@minerskladno.cz +420 724 615 814
       
U13 - Ml. Kadeti
Petr Baroch asistent baroch@minerskladno.cz +420 736 682 453
Jakub Sobotka asistent sobotka@minerskladno.cz +420 723 705 900
U15 - Kadeti
Aleš Nepomucký head coach nepomucky@minerskladno.cz +420 724 288 471
Martin Posselt asistent posselt@minerskladno.cz +420 732 603 750
Muži
Aleš Nepomucký head coach nepomucky@minerskladno.cz +420 724 288 471

 

U13 - Žákyně
Natálie Tauchenová head coach tauchenova@minerskladno.cz +420 734 469 515
Martina Barochová asistent barochova@minerskladno.cz +420 739 026 342
Ženy
Jana Martinovská head coach martinovska@minerskladno.cz +420 773 242 437
Gabriela Kocourová asistent kocourova@minerskladno.cz +420 724 362 010