Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Brigáda v Rozdělově
20.03.2016

...přípravy na sezónu 2016

V sobotu 19.března pro členy baseballového oddílu Miners Kladno začala letošní sezóna. Jenže místo pálek a rukavic se hráči a rodiče chopili lopat, krumpáčů, koleček a připravovali svůj areál na své domácí zápasy. Po rozdělení práce v 9 hodin ráno se nad hřištěm již vznášel hukot křovinořezů a motorových pil. Ti menší se pustili do sbírání popadaných větví a kamenů.

Velké poděkování patří těm nejmenším, kteří odnášeli pořezané větve a byli při této činnosti nejaktivnější. Brigáda měla skončit v jednu hodinu, ale poslední odjížděli z hřiště kolem šestnácté hodiny.

Cílem bylo vyčistit hřiště od zimního bordelu, zabetonovat sloupky na výsledkovou tabuli a hlavně vyčistit místo za plotem od náletových dřevin.

 

 

Další část brigádníků uklízela budovu, montovala police do skříních atd.

 

 

Všechny práce, co jsme chtěli dnes udělat, jsme zvládli a za to patří všem hráčům a rodičům velký dík. Stejně tak našim stravovacím referentům Martině a Lucii, které se postaraly o teplý oběd.

Nicméně na závěr si neodpustím malé rýpnutí, neb na brigádách se objevují stále stejní hráči, a někteří na hřiště trefí pouze při tréninku nebo zápase.

Ještě jednou všem zúčastněným velký dík.

 

Za Miners Kladno

Martin Draxler