Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Report 04/18
12.05.2016

Role vyměněny, na vítězné vlně je nyní mládež

Muži nestačili na Rakovník

Ve středu 27. dubna nastoupili muži proti tabulkově vyrovnanému soupeři z Rakovníka až v Roudnici, kde má tento rok Rakovník domácí hřiště. Bohužel se muži trápí a ani tento týden na soupeře nestačili. Zápas okomentoval David Jaklin: "Do zápasu jsem nastoupili dobře dvěma rychlými outy, ale třetí out se nám dlouho nedařil zahrát a soupeř na nás udělal tři body, na které jsme nedokázali reagovat a doběhl pouze Štěpán Šubrt. V další směně po několika metách zdarma udělal soupeř další dva body. V dalších dvou směnách se nám podařilo díky dvěma strikeoutům za sebou a autu při krádeži domácí mety, udržet soupeře stále na pěti bodech a pálkařsky jsme se začali dotahovat na výsledek 5:5. V páté směně nastoupil na kopec Aleš Nepomucký, na kterého soupeř kvůli několika nepřesnostem udělal tři body. V další směně byl vystřídán Vojtou Bečkou, který se snažil ještě tuto směnu dohrát, ale zápas byl po za stavu 14:6 ukončen pro tmu a my skončili jako poražení.

 
Mladší kadetům pražské prostředí prospívá
 
Po první výhře na dejvické Kotlářce, vyrážejí baseballisté do 13 let opět do Prahy, tentokrát na hřiště týmu Tempa. Zápas seod začátku vyvíjel lépepro hosty a koncentrovanou hrou ho dovedli do vítězného konce. "Zápas jsme začali na palce třemi body, v dalším inningu se nám povedlo udělat dalších 7 bodů, zápas se začal jevit jako jednoznačný. Hráči při zjištění, že vedeme o deset bodů, ztratili koncentraci ve hře, polevili jak na palce, tak v poli. Soupeř tedy začal přidávat body. Nicméně po trenérské bouřce v dogoutu, se podařilo hráče zkoncentrovat a dovést zápas do vítězného konce. 
Zápas opět dobře odházel Mikuláš Draxler, fantastický výkon předvedl Šimon Jirásek na catcherovi, na palce byl výborný Jakub Posselt, na jedničce se zabydluje s výbornými výkony Tadeáš Tauchen, stejně tak na trojce Marek Neufuss, a i zadopolaři si zaslouží pochvalu. Specialní pochvalu si zaslouží  Adam Lažnovský, který tentokrát do zápasu nezasáhl, ale fandil v dogoutu, povzbuzoval tým a i jeho zásluhou vezeme z Prahy další vítězství." popisuje zápas kauč Martin Draxler.