Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Interliga U11
30.05.2016

Miners Kladno hostili turnaj Interliga U11

V polovině jarní části 21.-22.5.2016 se na hřišti v Rozdělově uskutečnil turnaj Interliga. Oddíl Miners Kladno se postaral o 6 týmů nejen z Prahy, ale z celých Čech. Na fotbalovém hřišti vznikla dvě baseballová hřiště pro kategorii hráčů do 11 let. Hrálo se systémem na dvě skupiny po 3 týmech.

Miners Kladno první zápas odehráli s týmem Sabat Praha, který vyhráli 15:13. Výborně v tomto zápase házel Jan Lorenc. Musím pochválit i náš útok, protože 15 bodů proti Sabatu se nám moc často nedaří.

Další zápas čekal Minersáky od 15:00hod s ještě silnějším týmem, kterým byl SK Kotlářka Praha. Jelikož Sabat Praha neočekávaně vyhrál s týmem Kotlářky, vzniklo kolečko a museli jsme proti Kotlářce vyhrát nebo prohrát o bod. Bohužel Kotlářka byla v zápase lepší a prohráli jsme 15:9. Což pro nás znamenalo, že budeme hrát o 5.-6.místo s týmem Blesk Jablonec. V posledním zápase proti vyrovnanému soupeři jsme podlehli 15:13, ale bylo vidět, že jsme se o nějaký kus posunuli a kdo ví, jak bychom dopadli, kdyby nevzniklo kolečko. Bohužel baseball je sport a také k tomu musíme tak přistupovat.

Chci poděkovat všem organizátorům, kteří se podíleli na přípravách hřiště, bufetu, muziky a dobré nálady.