Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Report 10/18
17.06.2016

Miners dali zabrat pražskému Tempu 

 

V pondělí 6. června vyjeli kladenští baseballisté kategorie U11  do Prahy do areálu Tempa, kde od 17 hodin začal zápas proti pražskému týmu Tempo Titans. Průběh zápasu popsal trenér Petr Baroch. "Začali jsme na pálce a hned v první směně jsme doběhli pro dva body. Na nadhazovacím kopci začal Jan Lorenc, kterému se vedlo velmi dobře. Jan házel striky a v první směně děláme rychlé tři outy. Zápas krásně plynul a skóre zápasu bylo jako na houpačce. Jednou vedeme my, podruhé zase soupeř. Zápas byl plný krásných zákroků, odpalů a fanouškové byli slyšet. Tento zápas se nám hodně zaryje do paměti. Týmy hrály vyrovnaně a Miners hráli poprvé tiebreak, což znamená, že po odehraném časovém limitu se hrají extra směny navíc, dokud výsledek bude nerozhodný (v baseballu neexistuje remíza) a tým, který jde do útoku obsadí první a druhou metu. 
V tomto tiebreaku se nám podařilo čtyřikrát skórovat a odskočit od soupeře. Bohužel soupeř v dohrávce zápasu doběhl pro bodů pět a v krásně rozehraném zápase prohráváme 13:12.

O den později, v úterý 7. června, se Kladeňáci opět vydali do Prahy na hřiště Titánů. Tentokrát tým U13. "Jako hosté jsme začali na pálce a hned v první směně jsme si připsali první bod. Na nadhazovacím kopci úžasně házel Mikuláš Draxler. Až do třetí směny jsme hráli bezchybnou obranu a stav zápasu byl vyrovnaný 1:1. Na nadhazovacím kopci vystřídal Draxlera Adam Petráček, který také neházel špatně, ale obrana najednou nebyla schopna zahrát jednoduché outy. Na pálce jsme měli třikrát plné mety, ale nedokázali jsme stáhnout jediný bod. Spousta prokoukaných prvních striků se odráží na skutečnosti, že jsme za zápas měli 9 strikeoutů. Tempo se pálkařsky probudilo ve čtvrté směně, roztočilo čertovo kolo a otočilo skóre na 10:1. Tak pěkně rozehraný zápas zkazila jedna špatně odehraná směna. Bohužel poslední šance na pálce se nám také nepodařila využít a s Tempem jsme prohráli vysoko 10:1. Doufám, že si hráči z tohoto zápasu odnesou jen ty pozitivní věci a pochopí, že jedna směna může rozhodnout o celkovém průběhu celého zápasu." zhodnotil zápas trenér Martin Draxler. 

Fotky od paní Lipertové naleznete ZDE!

Děkujeme!!!