Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Z třetího turnaje přivezly ženy zlato
22.06.2016

O víkendu 18.-19. června se ženy vydaly na třetí turnaj své ligy do Hluboké nad Vltavou. Byl to poslední turnaj před prázdninovou pauzou.

Na turnaj jsme vyrážely již v 6 hodin ráno, jelikož nás první zápas čekal v 9 hodin. Naším prvním soupeřem byla domácí Hluboká nad Vltavou, se kterou jsme si poradily podobně jako v minulém turnaji 9:5. Po zápase nás čekala dlouhá pauza před dalším zápasem, během které jsme se v klidu ubytovaly v areálu u hřiště, také se naobědvaly a kdo měl chuť, si šel zahrát beach volejbal.

 

 

Po pauze na nás čekal jako další soupeř holky ze Slavie Plzeň, od kterých jsme bohužel obdržely naši jedinou prohru z víkendu 3:7. Jako poslední soupeř dne i ve skupině nás čekal Patriots Liberec, nad kterým jsme zvítězily krásných 15:3 a mohly jsme se tak radovat z druhého místa ve skupině.

 

Na neděli bylo hlášené špatné počasí, přívalové deště a bouřky, ale naštěstí se tak nestalo a jen ráno trochu pochcapkávalo. Do semifinále jsme nastoupily proti Blondies České Budějovice, které přicházely z prvního místa druhé skupiny. S Blondies jsme si hladce poradily a zvítězily jsme 14:4. Zápas jsme ukončily double outem na první metě, kdy byl chycen luft a poté tečovaná hráčka, vyběhlá mezi metami. 

 

 

 

Před finálem jsme měly dvouzápasovou pauzu, při které jsme čekaly, kdo se stane naším soupeřem, jestli Radotín nebo Slavia Plzeň. Naším finálovým soupeřem se stal Radotín, proti kterému se nám doposud nepodařilo zvítězit. Naštěstí jsme se již nedaly a zvítězily jsme nad nimi 4:0 a z Hluboké jsme si odvezly první místo! 

 

 

Během turnaje se všem velmi dařilo na pálce a obrana skvěle podržela nejvytíženější nadhazovačku Hanu Kotíkovou, kterou jen na chvíli vystřídala Lucie Števůrková. Alena Kadeřábková na catcherovi odchytala 4 z 5 zápasů a zářila i na pálce. Na první metě se poprvé a bezchybně představila Majda Krupičková, které se povedl i trojmetový odpal do zadního pole.

Další turnaj nás čeká hned po prázdninách 3. - 4. září v Liberci, tak snad zas dovezeme domů zlatou!