Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Český baseballový pohár
26.06.2016

Sen se stal skutečností

Dalo by se říci, že nás 3.7.2016 čeká na Kladně baseballový svátek. Muži Miners Kladno odehrají od 14:00hod na hřišti v Rozdělově pohárový zápas proti 19násobným mistrům republiky Drakům Brno. Vítěz postupuje do finále českého poháru Final Four.

Pro mladé hráče obrovská zkušenost, pro starší hráče splněný sen, říká Petr Baroch prezident kladenského baseballového týmu Miners Kladno.

Co byste nám mohl říci o tomto zápase?

je to pro nás další splněná meta, hrát se bude s 19násobným mistrem republiky. Naši hráči si tento zápas proti Drakům vybojovali v prvním kole českého poháru, kde porazili Techniku Brno 11:9.
Od Draků Brno bychom si chtěli vzít herní zkušenosti, protože jejich tým funguje jak po sportovní tak i organizační stránce na jedničku.

Co je připraveno pro diváky?

diváci se mohou těšit na krásný profesionální baseball. Bude připraveno občerstvení na kterém se bude podílet kladenský pivovar “U Kozlíků” svým pivem. Ozvučení zápasu. 

Vaše hřiště nesplňuje oficiální parametry, jak se k tomu Draci staví?

Od České baseballové asociace jsme dostali na tento rok výjimku na všechny soutěže a turnaje, které hrajeme. Draci Brno také začínali na hřišti, které nesplňovalo všechny náležitosti k hraní, než postavili krásný městský baseballový stadion. Myslím, že náš dočasný problém budou chápat. 

Budete Vy osobně hrát?
Mluvil jsem s managerem Draků Arnoštem Nesňalem, který se k mému startu vyjádřil, že nemá problém, abych si za Miners Kladno zahrál. 

Jaké jsou šance, že Draky Brno porazíte?
Ode mě nikdy neuslyšíte, že malé. Baseball je hra, kde se může stát během jednoho okamžiku hodně věcí. Cíl jsme si již splnili, že Draci 19násobní mistři přijedou do Kladna. Teď už můžou přijít jen bonusy. Chceme si to užít a postupem času se k Drakům přiblížit. Dobré je, že oni musí vyhrát zatímco my můžeme