Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Miners potrénovali v jižních Čechách
19.08.2016

V druhé polovině letních prázdnin vyrazili kladenští baseballisté opět do Hluboké nad Vltavou a jejího krásného sportovního areálu, ve kterém se letos návštěvníkům připomínala právě pobíhající olympiáda formou stanovišť a přímých přenosů z Ria. Počasí se na nás tentokrát umoudřilo a neuvalilo na nás nesnesitelná tropická vedra.

V sobotu 6. srpna se na smíchovském autobusovém nádraží začali shromažďovat hráči v nápadně zelené barvě a kolem 14. hodiny vyrazili spolu s trenéry směrem na jih. K moři ale nedojeli a v Českých Budějovicích je čekal přestup. 

Chlapci i děvčata z kategorií U11, U13, U15 a zástupkyně kadetek strávili na Hluboké 5 dní, běhěm nichž se rozehráli na podzimní část sezóny, pilovali všechny baseballové dovednosti, měli možnost pálit na nadhazovací stroj "Iron Mike" a kategorie U13 sehrála zápas s domácím týmem z Hluboké, který dovedli do vítězného konce. V baseballovém duchu se nesl i večerní program, jehož náplní bylo promítání několika dílné série filmu První Liga. 

Ve středu nastalo velké loučení a mládež v Hluboké vystřídali dospělí baseballisté a softballistky. Stejně jako děti pilně trénovali, využívali oblíbený nadhazovací stroj, analyzovali pálkařské švihy a i chlapi Miners si domluvili přátelský zápas proti domácí Hluboké. Tréninky byly náročné a stejně jako pro děti byl den zakončen odpočinkem v podobě promítání baseballového filmu. 

Doufáme, že si všichni soustředění zorganizované Martinou Barochovou užili a pod vedením trenérů Aleše Nepomuckého, Martina Draxlera, Petra Barocha a Zuzany Dubské se dobře připravili na závěr sezóny.