Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Soustředění U7 a U9
30.08.2016

Poslední prázdninový víkend strávili nejmladší kladenští baseballisté na hřišti v Rozdělově, kde je čekalo soustředění za velmi parného počasí.

Stejně jako loni se tyto dvě kategorie sešly před začátkem školního roku na rozdělovském hřišti, aby se ještě před novým startem tréninků rozehrály a připravily na podzimní turnaje. Soustředění proběhlo pod dohledem celkem 5 trenérů, kteří se celý víkend věnovali 24 dětem.

 

 

Během dopolední a odpolední sobotní tréninkové jednotky děti trénovali házení, chytání odpalů, pálení, běhání a také oblíbené slidování, které proběhlo formou skluzu po namočené plachtě. Ve třicetí stupních se tak děti příjemně osvěžily a trenéři si odpočinuli, neboť bylo o zábavu postaráno.

 

 

V neděli se obě kategorie spojily a vytvořily se tři týmy. Každý s každým sehrál jednu směnu zápasu a bylo znát, že hráči ze starší kategorie vnímají baseball velmi dobře. Pár let činí v baseballu velký rozdíl nejen v síle. Uvidíme, zda se U9 podaří podat dobré výkony v nadcházejících podzimních turnajích.