Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Rok od roku blíž ke svému snu
04.10.2016

Letošní zakončení sezóny nabralo oslavný nádech, který nastavil během své řeči tajemník klubu Martin Draxler, kterého doplnil primátor města Kladna, Milan Volf, který naopak přiblížil realitu ohledně výstavby městského sportovního areálu pro baseball a softball. 

Trenéři a nejpilnější hráči klubu pomohli s přípravami na důležitou akci roku již během pracovního týdne a přípravy v den D probíhaly již od sedmé hodiny ranní. Jako každý rok se pro návštěvníky připravily stánky s občerstvením, gril, stánek s klubovým oblečením, baseballovým a softballovým vybavením a burzovní koutek. 

 

V dopoledních hodinách se pak rozběhly zápasy rodičů proti dětem, které nabídly spoustu zábavných momentů. Poté měli čas se všichni občerstvit dobrotami z grilu od pana Tauchena a Posselta, sladkými dobrotami a uhasit žízeň nejen nealko nápoji, ale i čepovaným pivem Starokladna z rukou Pavla Černíka.

 

 

Ve 13 hodin došlo na slova vyřčená Martinem Draxlerem a primátorem Milanem Volfem, které nemálo přítomných zahřála u srdce. Pan primátor Volf ocenil zápal všech hráčů a rodičů do tohoto sportu a práci vedení, které v roce 2010 začínalo s pár dětmi, a dnes již máme kolem 150 hráčů v 8 kategorií. Dále zmínil, že pozemek je již plně ve vlastnictví města, a přiblížil koncepci výstavby, která by měla trvat dva roky. Nechybělo ani ocenění pro nejlepší pálkaře, polaře a vlastníky ceny trenéra pro sezónu 2016 pro všechny kategorie. Ti nejmenší U7 a U9 byli odměněni všichni rovnocenně. 

 

 

V odpoledním bloku byl na programu již jen slowpitch pro dospělé hráče a rodiče. Ani mladším hráčům se domů nechtělo a dováděli a trénovali až do 17. hodiny, kdy se začalo vše opět uklízet a Zakončení sezóny 2016 došlo ke svému konci. 

 

 

Velké díky patří všem hráčům, trenérům a rodičům, kteří pomohli s přípravou před či během akce, dále všem pomocníkům u občerstvení a prodeje, jmenovitě Aleně Kadeřábkové, Lucii Tauchenové, Lucii Kozinové, Kateřině Draxlerové, Radce Jakubové, Petře Emingerové, Anně Vedlichové, Ríšovi Tauchenovi, Martinu Posseltovi, Pavlovi Černíkovi a dalším. Dále všem rozhodčím, kaučům a fotografům, jmenovitě Renatě Lipertové, Honzovi Motejzíkovi a Petrovi Vinšovi.