Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Turnaje U9 v Berouně a Pardubicích
16.10.2016

Hráči sice absolvovali v Rozdělově Zakončení sezóny a byli za letošní rok již odměněni, nicméně sezóna baseballistů do 9 let rozhodně u konce nebyla a první dvě říjnové neděle objížděli po Česku turnaje.

©FB Piranhas Beroun

 

První turnaj nás čekal v blízkém městě Berouně, kam se vydal téměř celý tým a to v počtu 15 hráčů. Turnaji vůbec nepřálo počasí a celý den propršelo a bylo chladno. Zápasy ve skupině se nám nevydařily, neboť jsme do utkání pustili i úplné nováčky, kteří přišli během září, a ukázali jim, jak takový zápas vypadá. "Zkušeným" hráčům také trvalo, než se vzbudí a dostanou se po dlouhé době do zápasového nastavení :-). Důležitou výhru jsme si odnesli z odpoledního zápasu, který jsme vyhráli proti místním Piraním. Kluci hráli opravdu skvěle, lépe poslouchali kouče a den zakončili výhrou a odjeli veselí.

 

©FB Piranhas Beroun

 

Za týden nás čekal další turnaj, tentokrát v Pardubicích, kde se tentýž den konala i Velká Pardubická. Před turnajem nám postupně odpadali nemocní hráči a na turnaj odjelo pouze 10 statečných. Zápasy ve skupině jsme ztratili špatnou koncentrací a spoluprácí v poli, která na hráče uvalila tlak na pálce, který nezvládli.

 

© Jan Motejzík

 

Opět jsme se dostali do spodního pavouka, kde nám o bod utekl zápas proti Pardubicím, ale poslední zápas dne opět proti Piraním nám vyšel a předvedli jsme super hru - pár chycených luftů a hezká spolupráce dvojky a spojky. 

 

Bylo znát, že hráči mají odehráno přes sezónu málo zápasů a jsou vždy hodně nervózní. To se snad příští sezónu změní a bude je čekat více zápasů a tím i zkušeností.

 

Já sama děkuji za pěkné tři roky s raubíři U9 a těšim se na jejich výkony v nadcházejících sezónách! :-)

Děkuji také všem rodičům za jejich čas a aktivitu během turnajů a trenérům, kteří si našli čas mi pomoct!

 

Natálka