Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Ženy se představily na domácím turnaji
07.02.2017

V sobotu 4. února odehrál ženský tým svůj první turnaj na domácí půdě v nafukovací hale v ulici Brjanská. Během dne porovnal síly s hráčkami Pikes Praha, Blesk Jablonec a Tempo Praha B. Obměněnému kádru pod vedením nové trenérky Jany Martinovské utekly zápasy jen o kousek, cílem turnaje však bylo stmelení týmu. "Výhry přijdou během sezóny." věří trenérka.

Jak se v jednotlivých zápasech Minerskám vedlo shrnul benjamínek týmu - Míša Čurillová.

Miners - Pikes 4:4

První zápas jsme začaly s Hankou na prkně. Po třech směnách došlo ke střídání a šla házet Lucka Števůrková. Celý zápas se nakláněl ze strany na stranu. Pěkné odpaly i zákroky v poli byly součástí zápasu. Bohužel jsme v dohrávce nedokázaly urvat bod a remizovaly.

 

© Petr Vinš

 

Miners - Blesk 7:8

Po pauze jsme šly losovat a jako domácí jsme nastoupily proti jabloneckému družstvu. První směnu opět začala Haňa, zbytek však doházela Míša Čurillová. Naše pálka opět byla dobrá, ale bohužel jsme kvůli našim zbytečným chybám darovaly soupeřkám body, a těsně prohrály o jeden bod.

 

© Petr Vinš

 

Miners - Tempo 9:10

Opět jako domácí jsme nastoupily proti pražskému Tempu a začátek se nám velice povedl - tři rychlé outy v poli a poté čtyři body na pálce! Druhá směna ale byla rozhodující. Na 2 outy jsme udělaly mnoho chyb, které nás připravily o vedení a rázem jsme musely co vracet. Dlouhé odpaly nám však na výhru nestačily, a proto opět prohráváme těsně o bod.

 

© Petr Vinš

 

Z turnaje si vezeme 4. místo a také poučení z chyb, které nastaly. Zároveň byl účelem sehrání týmu, a to především zkušených hráček v kombinaci s nově nastupujícími kadetkami.

 

 

Za ženy, Míša Čurillová