Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Soustředění v Nymburku se vzácnými hosty
14.02.2017

Sportovní centrum Nymburk nabízí pro sportovce ideální nabídky. Krom sportovních hal lze využít i tartanový tunel, posilovnu či bazén jako vhodnou relaxaci po náročném dni. Baseballová mládež Miners sem vyrazila na zimní soustředění již potřetí a opět se vydařilo na jedničku.

Celý víkend se hráčům kromě kladenských trenérů Petra Barocha, Aleše Nepomuckého a Martina Draxlera, přijeli věnovat i trenéři s dlouholetými zkušenostmi, a to nejen z prostředí českého baseballu. Michal Müller, který bude v nadcházející sezóně trénovat extraligovou Kotlářku Praha, pomohl našim hráčům především s pálkou. Richard Kania z Tempo Titans předal rady i ohledně catcherování a Joe Truesdale z Kotlářky Praha se věnoval hráčům v posilovně a tartanovém tunelu. Za jejich návštěvu velice děkujeme!

 

 

Náročné soustředění se bohužel neobešlo bez úrazu a hned v pátek večer navštívila místní nemocnici Sonja po trefení balonem. Zbytek soustředění však v pořádku dokončila :-) Po všech náročných trénincích čekala na hráče nejen bohatá strava, ale i relaxace v podobě bazénu.

 

 

Velké díky všem trenérům, kteří se soustředění zúčastnili, a také rodičům, kteří se podíleli na dopravě hráčů.