Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Soustředění žen s předsedou ESF
08.03.2017

Sezóna se blíží a tým žen ji nepodceňuje a pilně trénuje. V sobotu 4.3. podstoupil jednodenní halové soustředění pole a pálky. Příští týden v sobotu bude speciální trénink pro nadhazovače a zadáky s hosty. A další víkend soustředění nejnáročnější - kondiční a herní soustředění v SC Nymburk.

 

V sobotu proběhlo soustředění softballistek v kladenských tělocvičnách. Obsahem byly dva bloky zahrnující trénink pole a pálky. Tým byl rozdělen na dvě skupiny, které se však na konci soustředění spojily a společně trénovaly souhru ve vnitřním poli a také si zahrály hru zvanou "kickball" - kombinace softballu a fotbalu. Odpoledne přijela i vzácná návštěva - Gabriel Waage, předseda České softballové asociace a nově i Evropské softballové federace.

 

 

Následující sobotu čeká naše Minersky trénink vyhraněný pouze pro nadhazovačky a catchery, na který dorazí i členka realizačního týmu reprezentace žen v softballu, Eva Rychtaříková. Eva má herní zkušenosti nejen z jejího mateřského klubu SK Joudrs Praha, ale i z italského klubu Star Cairo a reprezentačních akcí. Nyní se už věnuje pouze trénování se specializací na nadhazování a catcherování.