Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Další finálová účast Miners U7 v halovém turnaji!
26.03.2017

Poslední březnovou sobotu se naše “sedmičky” zúčastnili turnaje v Berouně Piranhas Cup U7. Přijelo celkem 8 týmů (Plzeň a Kladno po 2 týmech, dále Sabat, Kotlářka, Piranhas a Rakovník). Opět jsme se rozhodli postavit dva silově téměř rovnocenné týmy tak, aby si zahrály všechny děti a poměřili se s ostatními. Počítali jsme proto spíše s průměrným umístěním.

Turnaj nakonec vyústil v bojovnou podívanou zakončenou finálovým utkáním Miners B vs Kotlářka. Proti 6 hráčům Mines nastoupilo 8 Kotlářkových ranařů, za jejichž hru by se nemusela stydět leckterá U11. Pocity nás trenérů byly smíšené, ale zadarmo jsme nic dát nechtěli a proto jsme nechali na dětech, jak se s tím popasují.

 

 

K našemu překvapení a za bouřlivé podpory rodičů jsme se praly statečně, šly po každém balonu a uhrály akce, které jsme snad ani netrénovali :-). No prohráli jsme, ale jsme pyšní na své svěřence a můžeme s klidem říct, že do příští sezony pošleme našim kolegům do U9 skvělou partu. Konečný výsledek Miners A 5 místo, Miners B 2. místo.