Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Hráči U7 a U9 budou bojovat v přeboru na jednom hřišti
05.04.2017

V neděli 9. dubna se v rozdělovském hřišti koná premiérový turnaj oblastního přeboru Středočeského kraje. Bojovat přijedou zástupci Středních Čech (domácí Miners Kladno, Piranhas Beorun, Red Crayfish Rakovník) doplnění o pražské týmy SK Kotlářka Praha, Eagles Praha a Tempo Titans Praha.

Na turnaj v kategorii U7 se přihlásily tři týmy: domácí Miners Kladno, Piranhas Beroun a pražské Tempo. Týmy budou hrát formou každý s každým dvakrát a první nedělní zápas rozehrají naši nejmladší Miners v 12 hodin proti berounským Piraním. Další zápasy odehrají v 13:20, 15:00 a 16:20. Doufáme, že se bude "sedmičkám" dařit stejně jako v halových turnajích a naváží na své skvělé výkony v zimní sérii Northwest Winter Classic.

 

 

Coachpitchového turnaje pro kategorii U9 se účastní celkem 5 týmů: domácí Miners, Red Crayfish Rakovník, Piranhas Beroun, Eagles Praha a Kotlářka Praha. Týmy budou hrát také každý s každým, ale pouze jednou. Venkovní premiéru zažije naše U9 v 10 hodin proti pražské Kotlářce. V 11:00 je čeká další soupeř z Prahy Eagles, ve 14:00 proti Berounu a v 15:00 proti Rakovníku.

 

 

Doražte fandit a podpořit naše mladé baseballové naděje a užijte si den plný baseballu u nás v Rozdělově!