Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Malí Miners prošli premiérovým turnajem přeboru bez ztráty kytičky
10.04.2017

Neděle 9. dubna, baseballové hřiště na Kladně v Rozdělově. Sluníčko, modrá obloha, 8 týmů ve dvou věkových kategoriích, 16 odehraných zápasů, 4 rozhodčí, 2 zapisovatelé, 2 bufetáři, přes 60 aut, více jak 200 diváků, a především stovka nadšených hráčů ve věku od pěti do devíti let. To byl první turnaj v rámci Oblastního přeboru Středočeského kraje v baseballu. Organizace premiérového turnaje se chopil baseballový oddíl Miners Kladno a ve svém areálu postavil dvě hřiště. 

Přesně v 10:00 se z úst rozhodčích ozvalo PLAYBALL a turnaj začal. Vše běželo přesně podle harmonogramu a po prvních zápasech, kde nechybělo z baseballu vůbec nic - krásné akce, odpaly, nadšení do hry a občas i slzičky od těch nejmenších, bylo jasné, o čem turnaj bude. Bude o tom, kterému týmu jak v kategorii U7, tak v kategorii U9, se podaří porazit kladenské horníky. A s radostí hlásíme, že se to nikomu nepodařilo a kladenští baseballisté vyhráli všechny své zápasy!

 

 

"Díky dvouletým zkušenostem hráči výrazně předčili ostatní týmy. Hru jsme tedy pojali jako ideální trénink a snažili se procvičit všechny baseballové dovednosti a umožnit hráčům se prostřídat na více postech. Ukázaly se také výsledky poctivé práce v tělocvičně, a to především na pálce." hodnotí zápasy trenérka U7 Radka Jakubová.

 

 

Veliké dík patří nejmladším kladenským baseballistům a jejich trenérům za perfektně odvedenou práci a skvělou reprezentaci klubu. Nemenší poděkování patří taktéž všem zúčastněným týmům, jejich trenérům a rodičům, kteří po celý den vydatně podporovali jednotlivé týmy.

A nesmíme zapomenout na rozhodčí, kteří odvedli taktéž výbornou práci a všechny zápasy rozhodovali s přehledem, a bez jediné konfliktní situace. No a na závěr ještě poděkování pánům M&M v bufetu, kteří se starali o žaludky všech zúčastněných a dělali to naprosto výborně.

 

 

Doufáme, že si všichni nedělní turnaj užili stejně jako my organizátoři a těšíme se na další zápasy.

 

 

Miners Kladno