Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Kladeňáci v barvách týmu Prahy na evropském turnaji Pony League
18.04.2017

Velikonoční prázdniny nestrávili naši dva hráči, Mikuláš Draxler a Šimon Jirásek, doma v teple, ale za velmi chladném počasí se poprvé podívali na turnaj Pony League U16. Tento každoročně pořádaný turnaj v Praze na Krči je evropskou kvalifikací, jehož vítěz v létě odlétá na světovou sérii do USA. Do Prahy o tento výlet do zámoří přijeli bojovat zástupci Česka, Holandska, Francie, Velké Británie, Běloruska, Španělska, Srbska, Rakouska, Belgie a Švýcarska.

 

Naši kladeňáci si zahráli za tým "Prague", který ambicemi neoplýval, ale pro hráče jsou jakékoli zápasy zkušeností a také poznali i jiné týmy než vídají každou sezónu na hřištích v ČR. V konkurenci 15 týmů obsadila Praha předposlední příčku. Kromě Miners zástupců se v týmu našli i zástupci z Kotlářky, Eagles, Tempa, Roudnice a SaBaTu. Tým vedli Jan Beneš a Michal Hanuš.

 

 

Oba kladenští hráči se představili jednak na svých tradičních postech nadhazovač - zadák, ale sbírali zkušenosti i na jiných postech. Pražský tým odehrál celkem 4 utkání ve 4 dnech a postavil se postupně proti Brest Zubrs (Bělorusko), Holandsku A (vítěz turnaje), Bordeaux Academy (Francie - druhý finalista turnaje) a švýcarskému národnímu týmu.