Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
OPENING GAME oslavili Miners výhrou 15:8
20.04.2017

Na první zápas v sezóně 2017 na domácím hřišti, tzv. Opening Game, hráči ani fanoušci jen tak nezapomenou. Naši muži svedli boj nejen s nováčkem týmu, B týmem Kotlářka Praha, ale i s počasím, kde se teplota pohybovala kolem 3 stupňů Celsia a na hřiště se občas snesl i sníh. Ale možná onen mráz byl motivací pro hráče, aby se drželi na pálce co nejdéle, běhali pro jeden bod za druhým a v poli se dlouho nezdržovali. Ať tak, či onak, Miners berou první výhru poměrem 15:8.

První směnu zahájili hosté na pálce velmi dobře a po několika dobrých odpalech i chybách domácích polařů otevřeli skóre na 0:3. V závěru inningu však domácí otočili skóre ve svůj prospěch 5:3 a vedení si již Miners do konce zápasu nenechali vzít. Soupeř ještě několik bodů přidal, avšak i domácí na pálce nepolevovali a stále přidávali body na svoji stranu.

 

 

První vítězství sezóny si jako nadhazovač připisuje Petr Baroch, který držel Kotlářku zkrátka a připsal si několik strikeoutů. V závěru zápasu se na kopec postavil ještě Vojtěch Bečka, kterému se vedlo i na pálce. Skvělý výkon v útoku předvedl i Robert Hlaváček, který stáhl pro kladenský tým důležité body. Hodnocení zápasu dodává i trenér Aleš Nepomucký: "Předvedli jsem dobrou hru na pálce. Všichni byli agresivní a chtěli pálit. Výkon obou nadhazovačů byl také velice dobrý. Soupeř sice pálil a udělali jsme pár chyb v poli, ale myslím že je vidět, že se v zimě makalo!" 

 

 

"Vzhledem k tomu, že to byl náš první zápas sezony a ani počasí nám nepřálo, byl náš výkon na pálce super. Musíme však zapracovat na obraně, protože jsme udělali několik chyb v poli, ale byl to náš první zápas sezóny, tudíž pevně věřím, že se náš výkon bude jen a jen zlepšovat! Chci také moc poděkovat všem divákům, kteří nás přišli podpořit!" vychvaluje si Robert Hlaváček. 

 

 

I když počasí bylo opravdu kruté, na zápas dorazilo několik fanoušků a mezi nimi i děti z Dětského domova Ledce. Doufáme tedy, že se všem zápas líbil, děkujeme všem příchozím za podporu a příští týden na viděnou při čarodějnickém víkendu!