Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Bucket Open Tournament
21.04.2017

Tuto sobotu se 5 zástupců našeho týmu U11 zúčastnilo úvodního turnaje Bucket Open Tournament

V poněkud zimní atmosféře se v sobotu 22. dubna vydalo 5 zástupců našeho týmu U11 na hřiště Tempo v Libuši na nultý ročník Bucket Opent Tournament. Po příjezdu na hřiště byli naši hráči rozděleni do čtyř týmů (Pilots, Wizzards, WildCats a Cheetah) aby společně s dalšími dětmi z týmů Tempo Titans, Eagles, SaBaT a Kotlářka Praha bojovali o vítězství.

 

 

Jako první začali hrát týmy Pilots (kam patřili Markéta Lipertová a Jáchym Rak) a Wizzards (s Honzou Lorencem). Po nich se rozběhly zápasy ostatních, kdy do Cheetahs patřil Vojta Kuklík a do WildCats Filip Kučera.

Hru v první polovině zápasů komplikoval vytrvalý déšť, který ustal teprve po poledni.

 

 

Všichni naši nadhazovači si postupně svůj post vyzkoušeli, aby byli připraveni do dalších zápasů v regionálním přeboru. Také ostatní hráči na svých obvyklých pozicích dělali svému klubu Miners Kladno čest.

 

 

Celým turnajem se nesla příjemná atmosféra soutěživosti, přičemž neméně důležité bylo, že všichni osobně poznali hráče, se kterými během sezóny soupeří. Dnes přitom úspěšně hráli společně v týmu.

Dokonce na chvíli vysvitlo i sluníčko, které konečně trochu prohřálo prochladlé hřiště. Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Protože všechny týmy měly po třech zápasech 3 body, získaly společně dělené první místo.

Musíme poděkovat organizátorům za výborně připravený turnaj a na další určitě rádi přijedeme.