Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Zápas mužů Miners vs. SaBaT Praha B
10.05.2017

Ve středu 3.5. se na kladenské hřiště v Rozdělově vydal tým Sabat Praha B z Troji. Za pěkného počasí se začalo hrát!

Na prkně celý zápas dominoval Petr Baroch, který za celý zápas dovolil hostím pouze jeden bod. V první směně se třemi rychlými outy dostali domácí na pálku a podařilo se jim naplnit mety. Bob Hlaváček v této směně stáhnul první bod zápasu a poslední bod této směny.

 

 

 

V druhé směně přišel error, kdy při pokusu o pick-off na jedničku catcher Adam Zajíček přehodil první metu a běžec se dostal až na metu třetí. Jeho spoluhráč ho poté odpalem stáhl domů. Miners se však nenechali zastrašit a zamakali na pálce. Opět plné mety, tentokrát si RBI připisuje Patrik Schiefert, který stáhl dva body. Petr Baroch posílá vysoký míč do levého pole, který není zachycen a Schiefert dobíhá domů pro čtvrtý bod. Vojta Bečka poté svým odpalem stahuje Petra Barocha.

 

 

 

Třetí směna byla na obou stranách bez bodu. Čtvrtá směna opět patřila našim mužům. Opět plní mety a Bob Hlaváček si připisuje již třetí RBI zápasu, kdy stáhl poslední dva body celého zápasu. Zápas byl předčasně ukončen kvůli dešťové přeháňce v šesté směně, která již nedovolila mužstvům hrát.

 

 

autor: Míša Čurillová