Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Stříbrný First cup 2017
31.05.2017

Miners Kladno pořádalo první ročník First Cupu...

V sobotu 27.5. sehráli hráči kategorie U8 na basebalovém hřišti Miners Kladno turnaj Stříbrný First Cup.  Šlo o hodně a sice o účast ve finálovém kole Zlatého First Cupu, které se uskuteční 23-25.6. v Brně, kam postupovaly první 3 týmy. 

Kromě Miners se turnaje účastnily týmy Tempo Titans, Kotlářka Praha, Eagles Praha a Joudrs Praha. V tomto pražském obležení se tým Miners v žádném případě neztratil a sehrál až na souboj s Tempem velmi vyrovnaná utkání. Infarktové zápasy, které daly zabrat nejen hráčům, ale hlavně trenérům a také fandícím rodičům, skončily remízou s Kotlářkou, o bod vyhraným soubojem s Joudrs a o 3 body prohrou s Eagles. Rozhodující souboj o 3. místo opět s Eagles nakonec Miners ztratili pouze o bod. Trochu zklamáni jsme se tedy rozloučili s účastní v Brně. 
Kromě basebalových zápasů je součástí Stříbrného i Zlatého First Cupu také soutěž ve 3 baseballových dovednostech - hod na dálku, odpal na dálku a běh po metách. Ani zde jsme neodešli s prázdnou. Michal Pražan získal v odpalu 2. místo a nebýt 2 nešlápnutých met, získali bychom o ocenění v běhu po metách. 
A překvapení nakonec.... Dostali jsme divokou kartu s účastí na Zlatém First Cupu. Za tři týdny toho ještě můžeme spoustu natrénovat a v celorepublikové konkurenci ukázat svou hru.