Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Miners součástí historicky prvního turnaje First Cup!
26.06.2017

A je to za námi! Ano, tento víkend se hráči Miners ve věku 6-8 let zúčastnili největší události roku ve své kategorii, turnaje First Cup. Soutěžilo mezi sebou 16 týmů nejmladší baseballové kategorie, a to jak formou zápasů, tak také v soutěži Masters, tedy dovednostních disciplín.

Miners obsadili 14 místo. Cooo? Dalo by se říci, že není co slavit…. Ale je. Jedna výhra, jedna remíza a poté prohry, které však byly (až na jednu výjimku s týmem Rytířů Trutnov) buď velmi těsné nebo očekávatelné (s Draky Brno, budoucími vítězi, je velmi střízlivé nečekat zázraky, ale náš výkon byl minimálně statečný). Za zmínku stojí výkon Honzíka Svobody na odpalu v soutěžích Masters - 6. již oceněné místo mu uniklo o 40 cm.

 

 

S teamem Oilers Hodonín jsme sehráli krásný a opravdu infarktový zápas končící remízou 11:11, s Pipas Brno trochu kostrbaté utkání plné rozporuplných rozhodcovských rozhodnutí, které, zvláště někteří rodiče nesli velmi divoce. Přišli tři zápasy o umístění, které byly přetahovanou kdo z koho. Byli jsme svědky neuvěřitelných výkonů a to jak v dobrém, tak i trochu horším slova smyslu. Zásahy jak z Major League střídaly tak neuvěřitelné "kiksy", že jsme nevěřili vlastním očím.

 

 

Musíme zmínit rodičovskou fanouškovskou podporu, která nám celou akci skvěle doplnila a pomohla stmelit team. Turnaj byl pro nás všechny velkým zážitkem a maximálně jsme si ho my trenéři, děti i rodiče užili. Víme, že máme co zlepšovat a jsme rádi, že jsme mohli vidět i způsob práce jiných teamů. Máme do příštího roku co dělat a těšíme se na to. Raz – dva – tři – MINERS!

 

 

všechny fotografie jsou stáhuty z Facebook - FirstCup