Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
NÁBOROVÁ AKCE!
26.08.2017

Znáte ten pocit, když odpálíte Homerun? 

 

 

Že ne? Že dokonce nevíte, co to je Homerun? Baseball je v našich krajích stále brán jako ten americký, trochu záhadný sport se složitými pravidly. V Kladně má však již více než 25 letou tradici!! Pro sezonu 2017-2018 pořádá baseballový klub Miners Kladno představení tohoto sportu pro Kladeňáky a zároveň nábory nových hráčů  ročníku 2012 a starších.

 

Pokud hledáte sport, kde se běhá, skáče, padá, hází, chytá a odpaluje a kde je skvělá parta kluků a holek pak dál hledat nemusíte. To vše baseball nabízí. V rámci tréninků se naši zkušení trenéři a bývalí hráči zaměřují na všestrannou sportovní zdatnost. 

Dnešní malá generace se často potýká s potížemi v aktivitách, které dříve byly zcela standardní. Děti dnes často neumí skákat po jedné noze, přes švihadlo, lézt na žebřiny, přeskočit nízkou překážku. Mají potíže s koordinací pohybů, odhadem výšky a vzdálenosti. My je to v Miners Kladno naučíme, a to přirozeně v rámci her, soutěží a běžné baseballové přípravy. 

Pokud chcete mít doma malého baseballistu, chcete se blíže seznámit s kladenským baseballem nebo si chcete jen užít prima páteční odpoledne či sobotní dopoledne, přijďte 15 nebo 16. 9. na baseballové hřiště Miners Kladno (za Billou u Nemocnice Kladno). V rámci akce si děti zkusí různé baseballové i nebaseballové aktivity, mohou si užít skákací hrad nebo změřit rychlost hodu na radar. Uvidíte zde i prezentaci práce kladenských hasičů a Městské policie Kladno. Každý malý návštěvník si pak  odnese  sadu dárečků od Miners Kladno. Pro všechny bude taktéž na hřišti zajištěno občerstvení

 

Těšíme se na Vás.

 

Jo! Ten pocit, když odpálíte homerun je ÚŽASNÝ!!!

 

MINERS KLADNO