Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Odpal svůj první homerun
19.09.2017

Vše o první velké náborové akci klubu Miners Kladno...

ODPAL SVŮJ PRVNÍ HOMERUN  - tak se jmenovala první náborová akce baseballového klubu Miners Kladno, která proběhla v pátek 15. a v sobotu 16. září na kladenském baseballovém hřišti Miners Kladno.

Akci předcházela řada týdnů plánování a příprav, které zahrnovaly tvorbu propagačních materiálů, organizaci programu i detailní rozplánování celé akce. Od počátku srpna pak mohli kladenští občané potkávat ve městě několik billboardů s pozvánkou na dvoudenní náborové dny.

Páteční dopoledne bylo určeno pro předškoláky z mateřských škol a první a druhé třídy základních škol. Nabídku dopoledního programu pro své žáky využily 6. a 8. ZŠ a Základní škola Amálská. Děti přijely na hřiště stylovým baseballovým Miners autobusem a během dopoledne si vyzkoušely různé baseballové disciplíny. Mohly se vydovádět na skákacím hradu a díky spolupráci s kladenskou městskou policií a středočeskými hasiči se dozvěděly také zajímavosti z jejich práce.

Páteční odpoledne a sobotní dopoledne bylo baseballové hřiště za Billou  vyhrazeno pro veřejnost. Během celé akce se zde vystřídalo více než 350 dětí, které házely, chytaly, běhaly, skákaly a pálily od sto šest. Při odchodu dostaly děti od klubu Miners drobné dárečky.

Cílem náborové akce bylo samozřejmě získání nové mládežnické základny pro činnost klubu. Klub nyní hledá především hráče do nejmladších kategorií (ročník 2012 a 2011), ale také hráčky do kategorie kadetek, juniorek a žen.

Kromě náboru malých baseballistů bylo také snahou celé akce Odpal svůj první homerun připomenutí dlouholeté činnosti sportovního klubu Miners v našem městě. Vždyť baseball působí na Kladně již 30 let! Dle bezprostředních reakcí malých i starších zúčastněných, mají náborové dny Miners velmi pozitivní ohlasy a naši trenéři a trenérky se mohou v příštích dnech těšit na nové přírůstky, které budou již záhy ODPALOVAT SVÉ PRVNÍ HOMERUNY. Velké díky patří Středočeskému kraji a Statutárnímu městu Kladno. Bez jejich podpory by se tato akce nemohla uskutečnit. 

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM ORGANIZÁTORŮM A BEZPEČNOSTNÍM SLOŽKÁM ČR!!!