Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Turnaj U7
05.10.2017

V neděli proběhl poslední turnaj Středočeské ligy kategorie U7. Tentokrát se v Berouně sešly týmy Piranhas Beroun, Tempo Titans a Miners Kladno. Miners dokonce zvládli postavit týmy dva, takže každý tým si v neděli zahrál celkem 4 zápasy.

Počasí vydrželo, nezmokli jsme a mohli jsme být svědky opravdu nervydrásajích výkonů, zvláště při bratrovražedných zápasech Miners Whites proti Miners Kladno.

Tyto týmy se také ocitly tváří v tvář ve finále, kdy Miners Kladno, chtěli vrátit porážku z rozřazovacích zápasů, kdy prohráli s Miners White 4:5.  Boj to byl lítý a za některé odpaly by se nemuseli stydět ani hřáči vyšších kategorií. Zápas nakonec skončil smírně 3:3 a Miners obsadili dělené 1. místo.

Zároveň také mohli oslavit celkové vítězství Miners.

Trenéři připravili jako rozloučení pro své svěřence sladké překvapení a zapíjelo se (nealko)bublinkami. Většina týmu U7 totiž přechází od zimní přípravy již do kategorie U9. Jde o první generaci Miners, která postupuje do dalších kategorií a za deset let by tito hráči mohly již doplňovat tým mužů. Přejeme jim, aby je baseball pořád bavil, aby si ho užívali a aby občas vzpomenuli na své první trenéry. Snažili jsme se jim dát dobrý základ.

Naše díky patří opět také rodičům, kteří jsou také týmoví hráči, absolvovali s námi dva roky tréninků, turnají, dojíždění a rozhodně se neztratili ani jako fanoušci. Děkujeme jim za podporu. Vydržte s námi v Miners Family.

Příští rok již s novými U7 se těšíme na další zápasy.