Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Noví zapisovatelé v Miners Kladno!
30.01.2018

O uplynulém víkendu proběhlo na Kladně školení zapisovatelů softballu a baseballu...

V sobotu 27. ledna v hotelu Sletiště proběhlo školení zapisovatelů na úrovni iScore Standard, které měl posluchače naučit základy zapisování a ovládání aplikace iScore, která je platformou pro zápis pro domácí nejvyšší soutěže, mezinárodní turnaje dětí i dospělých na našem území. 

Zapisovatelé jsou v prestižních ligách a turnajích stejně jako rozhodčí součástí zápasu a má za úkol zapsat každý nadhoz, každou rozehru, správně vyhodnotit situaci a vytvořit statistiky ze zápasu. Z původní papírové metody se nedávno přešlo na aplikaci iScore, které je volně ke stažení na mobilní zařízení a statistiky sama vyhodnocuje. Další výhodou je online přenášení zápasu, takže si kdokoliv může na webové stránce aplikace najít zápas a sledovat jeho vývoj od začátku do konce. Pokud máte zájem, můžete si aplikace najít. 

Náš klub v tomto roce předpokládá užívání iScore v zápasech dospělých týmů (tým žen má tuto povinnost v 2. lize danou řádem soutěže). Dále se pokusíme zapisovat zápasy regionální kvalifikace FirstCup, která u nás opět proběhne v termínu 26. - 27. května.