Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Ženy braly z Kahanu bronz
12.02.2018

Na prvním domácím Kahanu braly kladenské softballistky bronz...

Tým žen se ve velkém počtu sešel na prvním turnaji zimní přípravy v sobotu 10. února v nafukovačce v Brjanské. Na programu měl 3 zápasy v základní části, ve které hrál každý tým proti každému. Finále bylo určeno pro dva nejlepší týmy ze základní části. Za Miners nastoupilo až 15 hráček, z nichž každá dostala v zápasech svoji šanci a sestava se během dne hodně točila.

 

 

První zápas odehrály Miners ženy velmi dobře díky soustředěnému výkonu v poli i na pálce. Na prkně se představila naše nová posila z plzeňského klubu Káča, neboli Fufu. Zápas proti Pikes vyhrály 11:2. Druhý zápas nastoupil tým proti Blesku Jablonec, který budou potkávat i v druhé lize. Od začátku se kupily chyby a po první směně dostaly kladeňačky nálož deseti bodů. Z toho se tým nedokázal sebrat a tato velká prohra nakonec zavřela týmu cestu do finále.

 

 

V dalším zápase Miners proti Kotlářce získaly hned v první směně 6 bodů, což se pozitivně projevilo na zbytku zápasu a tým hrál ve větší pohodě než v předešlém zápase. Dobrou obranou udržel svůj náskok, i když Kotlářka, která mezi sebou měla i pár extraligových hráček, celý zápas nepříjemně tlačila. V základní části pak Miners skončily stejně jako Kotlářka a Blesk se 2 výhrami a 1 prohrou, ale Kladno z tohoto kolečka vyšlo nejhůře a tak se muselo spokojit s bronzovou příčkou.