Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Osmiletí Miners skvěle zvládli Winter Piranhas Cup 2018
12.02.2018

Týmy Miners Green U8 a Miners Black U8 výborně vstoupily do nové sezóny. 11. února na halovém turnaji Winter Piranhas Cup 2018 v Berouně obsadily první (Miners Green) i druhou (Miners Black) příčku.

Oba týmy si postupně poradily s domácími Piranhas, rakovnickými Red Crayfish a také s plzeňským týmem. O konečném pořadí rozhodl vzájemný zápas, ve kterém Greens porazili Blacks 15:11. Oba týmy Miners se prosadily především účinnou pálkou a agresivním během po metách, kdy nedávaly soupeřům čas na oddych a permanentně je zasypávaly nepříjemnými odpaly a chutí získat z každé situace co nejvíc met.

„Zimní trénink pálky a také zkušenost většiny hráčů je znát. To nejcennější, co si z turnaje odvážíme, je poznatek, že téměř každý z Miners je schopný dobře odpálit. A dobrá pálka je cesta k úspěchu,“ komentuje kladenskou hru jeden z trojice koučů, Pavel Štilip.Nejužitečnějšími hráči týmů byli zvoleni Honza Svoboda (Blacks) a Tonda Kolajta (Greens), který svůj výkon na nadhozu vyšperkoval i trojautem.

Další výzvou našim borcům bude turnaj Kladenský kahan U9, který sehrají 18. února v nafukovací hale v Rozdělově. Turnaj už bude pro kompletní tým U9, tedy i pro starší hráče, kteří do Berouna jet nemohli.

 

Výsledky:

Blacks - Plzeň, 15:14

Blacks - Rakovník, 14:10

Blacks - Piranhas, 18:7

 

Greens - Piranhas, 19:10

Greens - Plzeň, 15:11

Greens - Rakovník, 16:7

 

finále: Greens - Blacks, 15:11

 

Za tým Miners U8 Petr Vinš