Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Tým U11 zvítězil v Kladenském Kahanu
17.02.2018

Po urputném boji náš tým U11 zvítězil v Kladenském Kahanu 2018

Do turnaje Kladenský Kahan 2018 jsme nastupovali s velmi obměněným týmem U11 proti Tempu Titans Praha, Sabatu Praha a Piranhas Beroun. Pro většinu dětí to byl první turnaj a vlastně i první zápasy, ve kterých se setkaly s živým nadhozem soupeře.

První zápas jsme hráli proti týmu Tempo Titans. První směna byla vyrovnaná bez bodů, druhá skončila 1:0 v náš prospěch. Zápas skončil třetí směnou, ve které dokázalo Tempo skórovat pětkrát. Našemu týmu se nedařilo na pálce a zápas tedy skončil vítězstvím soupeře 5:1. Zápas dobře odházeli Ondřej Vostatek a Jan Děkanovský.

Do druhého zápasu jsme nastupovali proti Sabatu Praha, proti kterému jsme dokázali v první směně získat 5 bodů, kdežto soupeři jsme hlavně zásluhou dobrého nadhozu Vojty Kotíka a Honzy Děkanovského povolili jen dva body. V další směně se situace obrátila. Sabat získal 4 body, zatímco my pouze 1 a nakonec zápas skončil remízou 6:6. Jako nadhazovač zápas ukončil Vojta Kuklík.

V posledním zápasu základní části nás čekali Piranhas Beroun. Pokud jsme chtěli pomýšlet na finále, potřebovali jsme zvítězit. Na nadhoz se vrátil Ondra Vostatek, který výborným způsobem celý zápas odházel. Hned v první směně jsme dokázali získat tři body a po druhé, kdy se na obou stranách vyměnily rychlé auty, jsme ve třetí směně dali soupeři další tři body a zaslouženě vyhráli 7:0. Jsme ve finále!!!

Zápas o první místo jsme odehráli, dnes již podruhé, proti Tempu. Ale byl to úplně jiný zápas než ten první. Jako hosté jsme šli hned na pálku a získáváním jednotlivých met dosáhli 5 bodů. Tempo dokázalo udělat pouze dva body a to i zásluhou našeho nadhazovače Vojty Kuklíka, který víc soupeři nedovolil. V dalších směnách jsme již Tempu nedovolili skórovat a přidali jsme ještě 6 bodů. Konečný výsledek je tedy 11:2 a soustředěné úsilí všech hráčů od zkušenějších až po nováčky, které tým věnoval zlepšování hry od prvního do posledního zápasu, znamenovalo, že tým Miners Kladno U11 získal první místo.

 

Fotogalerii s fotkami zápasů, které pořídil Jan Motejzík, najdete ZDE.