Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Do Prahy přijedou profesionální softballistky z USSSA Pride
22.03.2018

Na konci dubna přiletí do Evropy tým softballistek, který je součástí profesionální soutěže National Pro Fastpitch (NPF) - nejvyšší příčka, kam se softballistka v USA může dostat.

Tým USSSA Pride zahájí na konci dubna v Itálii svou evropskou tour s názvem 'European Pro Series'. Tour se koná ve třech evropských centrech softballu - Itálii, Holandsku a České republice. Do prahy dorazí softballistky ve čtvrtek 26. dubna a v pátek a v sobotu mají svůj program s českými ženskými reprezentacemi a týmem MISE 2020. Právě proti hráčkám Olympijského tréninkového centra odehraje profesionální tým zápasy v pátek večer v areálu Joudrs na Praze 8 a v sobotu odpoledne na hřišti Eagles Praha.

 

 

Tour vznikla na základě spolupráce WBSC Europe a organizace USSSA (United States Specialty Sport Association). Cílem akce je propagace softballu napříč světem a udržet softball na olympijských hrách i na rok 2024, které se budou konat v Paříži. Tam také tour amerických profesionálek končí softballovou klinikou francouzské akademie v Boulouris, Côte d’Azur.

 

 

Pokud máte zájem vidět tým USSSA Pride v akci, pak si do kalendáře zapište datum 27. 4. & 28. 4. 

Pro další informace na webu ČSA klikni zde.