Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Premiéra hráčů U7 na plzeňském turnaji
23.03.2018

V sobotu 17.3. se hráči naší nejmladší kategorie účastnili svého prvního turnaje. Poprvé nástup, poprvé před rozhodčím, poprvé odpal, poprvé běh po metách, první setkání se soupeři, první auty,  první zklamání, první výhry i prohry. 

Mezi hráči Plzně, Berouna a Tempa Praha, kteří se také účastnili turnaje, jsme měli nejnižší věkový průměr. Na turnaj jsme zvládli postavit 2 týmy - Miners zelení a Miners černí, takže si všechny děti dostatečně zahrály.
 
 
 
Naším cílem bylo nastoupit do všech zápasů aktivně, zvládnout organizaci hry, hrát podle pravidel, správně a koncentrovaně. Miners černí dokázali porazit Piranhas Beroun, ve vzájemném zápase zase zvítězili Miners zelení. V rámci systému každý s každým, kdy několik týmů mělo 1 vítězství se oba Minres týmy umístily spoelčně na 3. místě. 
 
 
Žádné slzy, žádná zranění, dobrý pocit a nadšení ze hry. Jeden turnaj nahradí několik týdnů trénování. Už se těšíme, až začne jarní sezona a tréninky venku, a nemůžeme se dočkat dalších turnajů. 
 
Za tým U7, Radka Jakubová