Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Opening Game tentokrát skončil vítězně pro soupeře
13.04.2018

Již třetí ročník tradičního Opening Game - první domácí zápas sezóny týmu mužů - se uskutečnil ve středu 11.4. od 17 hodin na rozdělovském hřišti.

Již třetí ročník tradičního Opening Game - první domácí zápas sezóny týmu mužů - se uskutečnil ve středu 11.4. od 17 hodin na rozdělovském hřišti. Na zápas vyšlo velmi pěkné počasí, a tak baseballové podívané přišlo přihlížet mnoho Miners fanoušků.

 

 

Soupeřem byl pro baseballisty Miners celek Old Boys, jak už název napovídá celek zkušených baseballových vysloužilců. Zápas začal na kopci předseda klubu a zkušený hráč, Petr Baroch. Podle jeho slov však tým učinil mnoho polařských chyb a na pálce to nedokázal odčinit. "Na pálce jsme ve třech směnách udělali jen 2 body. Hráči se nedokázali srovnat s dobrou točkou soupeřova nadhazovače." popisuje začátek zápasu Baroch.

 

 

Dalším kladenským nadhazovačem byl Jakub Sobotka, který dal Miners šanci za stavu 4:2 udělat na soupeře nějaké body. Ty se však bohužel nedostavily. Zápas dohazoval Jakubův bratr Jan, kterého nepodržela obrana a i na dva outy dokázal soupeř dotlačit několik bodů. "Bohužel naše bezzubá pálka nám nepomohla k dalším bodům a soupeř další dva body přidal." doplňuje Baroch. 

 

 

Zápas skončil 9:2 pro hráče Old Boys a Miners tak zatím v soutěži mají vyrovnanou bilanci zápasů. Výkon svých svěřenců zhodnotil i trenér Aleš Nepomucký. "Bohužel jsme dnes prohráli 9:2, jelikož jsme na začátku zápasu měli pár chyb v poli a nepodrželi jsme nadhazovače. Soupeř získal čtyři body a nám se to pak těžce dohánělo. V zápase nám nešla pálka a bylo tam málo agresivity, kterou bych od mladých kluků chtěl. Nedokázali jsme to dotáhnout a oni nám utekli až na konečných 9:2."

VIDEOROZHOVOR ZDE