Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Ženy odehrály přípravné zápasy
16.04.2018

V sobotu 14.4. si na hřiště u 7.ZŠ pozvaly softballistky dva týmy na přípravu před ligou a dorazilo i velmi pěkné počasí...

V sobotu měl tým na programu celkem 4 zápasy - vždy 2 s každým týmem. Zápasy byly hrány pouze na 75 minut a tak to rychle odsýpalo. V prvním zápase se kladenským hráčkám dařilo a zápas nad Eagles Praha vyhrály.

V dalších zápasech se nedařilo navázat na výhru a ani poslední zápas, do kterého šel tým v dohrávce zápasu za stavu 4:4 se nepodařilo dotáhnout do vítězného konce. Nicméně o tom přípravné zápasy nebyly a hráčky  i trenéři byly z celého dne velmi nadšení. Zahráli si všichni, na různých postech a i když se rozehry někdy nepovedly a na pálce se míče netrefovaly, důležité zápasy nás teprve čekají. 

V týmu si zahrály vyjma našich nových posil na sezónu (nadhazovačka Fufu a dvě mladé naděje z Tempa) i další dvě hráčky z Tempa a všichni si zápasy dohromady užívali. Na druhou stranu nám chyběly i některé opory kvůli zranění a nemocem, které snad již na první zápasy v lize budou ready.

!!!Zveme všechny rodiče, kamarády a fanoušky na náš OPENING GAME - ostrý start  v druhé nejvyšší lize. První zápasy sehrajeme na našem hřišti v sobotu 28. dubna od 13 a 15 hodin proti týmu SaBaT B. Nebude to lehké, tak nás přijďte podpořit!!!