Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Tým mužů přivítal v neděli extraligové Eagles
16.04.2018

Zelenozelené utkání mezi kladenskými Miners a pražskými Eagles bylo k vidění v neděli na rozdělovském hřišti. Je to již třetí utkání v novodobé historii, kdy klub přivítal extraligový celek - v roce 2016 jím byli Draci Brno a v roce 2017 taktéž Eagles Praha.

Do zápasu nastoupil tým Miners s Petrem Barochem na kopci, který držel tým svým dorbým výkonem, avšak pole ho nepodrželo, a tak se Eagles ujali vedení již po první směně. Po třech směnách přišel na kopec Luboš Čuhel, posila z Tempo Titans, který opět dokázal držet pálkaře Eagles zkrátka a dával kladenským baseballistům šanci obrátit skóre na svoji stranu. Až do 7. směny se kladenští Miners totiž drželi od pražského týmu pouze na rozdíl 2 bodů - za stavu 4:6.

 

 

Konec zápasu však byl zcela v režii extraligových pálkařů a naši další tři nadhazovači nebyli schopni jejich útok potlačit. Konečné skóre 16:4 mluví o jasné převaze převaze Eagles, avšak Miners drželi po několik směn pouze malý odstup a zápas jim utekl až v úplné koncovce.

 

 

Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili a užili si s námi baseballovou slunečnou neděli. Další zápas odehraje tým mužů ve středu 18. dubna od 17 hodin na rozdělovském hřišti proti týmu Tempo Titans B.