Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Miners x Tempo B 18.4.
21.04.2018

Ve středu 18.4. hostili muži „béčkové“ Tempo Praha a byla to výborná podívaná!

Třetí sezónní zápas byl zatím nejvyrovnanější a zároveň nejnapínavější. Konečné skóre totiž bylo 14:13 ve prospěch kladenských. Na kopci začal Vojta Bečka, který se blýskl 4 strike-outy a dvěma metami zdarma za 4 směny dovolil pálkařům dosáhnout pouze na 2 body.

 

 

 

Do 4. směny se našim moc nedařilo prosazovat na nadhoz hostů, poté ale díky 5 hitům stáhli body rovnou čtyři. Od 5. směny se pak přelévalo skóre ze strany na stranu. Bodovalo se jak na chyby kladenských, tak na chyby Tempa. V 8. směně došlo ke změně nadhozu Tempa, což vyšlo ve prospěch domácího týmu. Po 4 hitech, 3 metách zdarma a pár chybám soupeře stahují domácí 5 bodů.

V dohrávce již situace houstne. Na dva outy stahují hostí dorovnávací bod a dále i dobíhají pro bod vedoucí. Naši se ale ničeho nezaleknou a plní všechny mety. Nejdříve po odpalu na 8 dobíhá dorovnávací bod, poté za stavu 0 outů a plné mety přichází do boxu Adam Zajíček, který díky odpalu na třetího metaře, jenž nestíhá zahrát out na domácí, stahuje vítězný bod.

 

 

Další zápas se odehraje 25.4. na Krči proti Fulleros.

 

autor: Míša Čurillová