Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Vítězství nad vedoucím týmem tabulky
17.06.2018

Miners Kladno sehráli vítězný zápas s vedoucím týmem tabulky, který zatím v sezóně neprohrál.

Za pochmurného počasí se muži postavili pražským Fulleros de la Habana a byla to pořádná podívaná! "Výsledek 24:1 mluví za vše", jak řekl Aleš Nepomucký, spojka mužského týmu. 
První směna byla na obou stranách bezbodová, ve druhé se však kladenští prosadili, kdy po dvojmetovém odpalu Davida Jaklina a singlu Milana Jizby doběhl první bod. Další bod přišel po přehozu při krádeži třetí mety. 
Třetí, čtvrtá i pátá směna byla ve stejném duchu. Tři rychle outy v poli a smršť hitů na pálce. Po pěti směnách je skóre 13:0. 
V šesté směně diky dobrému čtení strikezony a 6 hitům zvyšují domácí skóre na 24:0 (9 bodů v jedné směně).
V sedmé směně díky pár hitům stahují hostí první a poslední bod, a tím mažou nulu na tabuli. 
Výborné výkony předvedl David Jaklin, který si připsal complete game, když odházel všech 7 směn (soupeřům dovolil za celý zápas 5 hitů a nadělil 2 strikeouty). Davidovi se dařilo i na pálce - odpálil 5 úspěšných odpalů z 6 startů! (3x single, 2x double, 4 stažené body). Dále se dařilo i nováčkovi Vojtu Svobodovi - 2 odpaly z 5 startů -a catcherovi Milanu Jizbovi - 3 odpaly z 5 startů (3x single, 2 stažené body). Dále i zkušeným členům týmu: Aleš Nepomucký (1x BB,1x single, 2x double, 1x triple, 5 stažených bodů) a Vojta Bečka (3x single, 4 stažené body).