Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Vánoční návštěva v DD Ledce
01.01.2019

Ernest, Martin, Adélka, Natálka a další obyvatelé dětského domova v Ledcích u Slaného se letos již potřetí setkali v době vánočních svátků se zástupci Miners Kladno, aby společně oslavili Vánoce. 

 
Po vzájemném přivítání vyzvihl prezident klubu Petr Baroch skvělou spolupráci klubu s rodiči, kteří tento rok pomohli klubu splnit dětská přání a tak i letos přivezli Miners do dětského domova spoustu dárků od baseballového Ježíška.
 
 
"Tento rok jsme nabídli rodičům členů, členům i fanouškům možnost zapojit se do podpory dětského domova. Děti si napsaly svá přání a my je sdíleli na klubovém webu. Nemohli jsme uvěřit, že přání byla rozebrána během pár hodin a stále jsme měli dotazy, zda rodiče, na které "se nedostalo" mohou ještě nějak pomoci. Máme skvělé hráče, trenéry rodiče i fanoušky a moc jim děkujeme. " uvedl Petr Baroch. 
 
 
Minersáci strávili s dětmi příjemný podvečer, dostali od dětí krásné vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace a odvezli si skvělý pocit, že mohli udělat letos o Vánocích něco, co má smysl. Už se těšíme na příští rok.