Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Obhajoba vítězství v Kladenském Kahanu U11
10.02.2019

Tým U11 v letošním Kladenském Kahanu obhájil první místo

Rok se s rokem sešel a hráči U11 se zčásti obměnili postupem do starších kategorií. Nikdo netušil, jak to bude "novým" U11 klapat.

Po loňském úspěšném jaru přišel mrzutý podzim, kdy holkám a klukům s každým zápasem mizel drajv a klesalo sebevědomí.

Všichni jsme byli zvědaví, jak se zúročí vydatná zimní příprava.

Do Kladna se s Miners přijeli popasovat Kotlářka Praha, Ježci Jihlava a Baseball Plzeň.

Celý tým hrál kompaktně a celý den vyrovnaným tempem. Vystřídalo se sedm nadhazovačů a tři catcherové a všichni odvedli parádní práci. Ostatní hráči je drželi v poli dobrou obranou. Jen ta naše pálka...tam se bude muset ještě přitlačit. V prvním dvou zápasech ve skupině proti týmům Kotlářka Praha a Baseball Plzeň jsme zaznamenali pouze 1 odpal, kdy Zuzka Šifrová protlačila ránu po zemi skrz střední pole. Postupně se výkon na pálce zlepšoval, což nám pomohlo ve finálovém zápasu proti týmu z Plzně, který jsme museli otáčet ze stavu 3:4. Poslední směna se týmu povedla, dali jsme 4 body a v dohrávce se podařilo udržet soupeře na metách bez bodu.

Každopádně tým projel turnajem jako nůž máslem bez jediné prohry. Dva zápasy hráči dokázali z nepříznivého skóre otočit ve svůj prospěch (z 1:5 na 6:5 a ze 3:4 na 7:4) a tím došli k zasloužené obhajobě loňského prvenství.

 

Velká gratulace celému týmu... hráčům i trenérům!

 

 

 

Text a Foto: Markéta Děkanovská