Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Turnaj Středočeského přeboru U8
13.05.2019

Ve sváteční středu 8.5. se kladenské baseballové U8 zúčastnili dalšího turnaje středočeského přeboru. Sehráli jsme 4 zápasy - s Joudrs, Tempem, Plzní a Berounem.

 

Po zasloužené výhře s Joudrs jsme sehráli dva vyrovnané zápasy s Berounem a Tempem, kde jsme bohužel v rozhodujících chvílích nedokázali zúročit natrénované akce a nakonec prohráli.

 

Poslední zápas s Plzní už byl cele v režii Plzně. Ačkoli jsme Plzeň před 14 dny porazili, nyní lidově řečeno na co jsme sáhli, to nevyšlo, takže Plzeň nás porazila nakonec o celých 10 bodů.

 

Přesto středeční turnaj považujeme za úspěšný. Byl bohatý na doposud ne zcela tradiční akce - auty na dvojce i na trojce, lufty, možnosti autovat na domácí metě. V některých situacích jsme se dokázali zorientovat bez problémů, jiné jsou pro nás stále ještě nestandardní a víme, že je musíme více trénovat a počítat s nimi v zápasech. Zkrátka stále je co se učit.

 

Soupeřům gratulujeme a těšte se na příště!